Zapraszamy młodzież ze szkoły podstawowej na kursy „Tylko mówimy”, „Egzamin ósmoklasisty” oraz liceów na kurs „Tylko mówimy” lub „Egzamin maturalny”.

Celem kursu dla młodzieży jest rozwój wszystkich umiejętności, ze szczególnym uwzględnieniem swobodnego komunikowania się w języku obcym. Na zajęciach lektorzy kładą nacisk przede wszystkim na komunikację, wdrażając ją w formie przeróżnych prac zespołowych, ćwiczeń, quizów, i gier językowych.

Program oparty jest na wymaganiach Nowej Podstawy Programowej, dlatego kurs stanowi również element przygotowania do egzaminów państwowych (gramatyka oraz ćwiczenia rozwijające umiejętność czytania ze zrozumieniem są również elementem kursu).

Kurs obejmuje 1 spotkanie tygodniowo po 90 minut i trwa od połowy września do połowy czerwca. Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach Standard (6-10 osób), jak i w grupach Comfort (3-5 osób). W trakcie trwania kursu rodzice otrzymują od nas co dwa tygodnie maile z podsumowaniem lekcji. Gwarantujemy również konsultacje rodziców z lektorem w celu monitorowania postępów. Realizowany podręcznik: Speak Now wyd. Oxford – do zakupu na początku kursu.

Młodzież licealna

Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie zarówno do egzaminu ustnego, jak i pisemnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, szczegółowe omówienie kryteriów egzaminacyjnych, ćwiczenia na arkuszach do matury ustnej i pisemnej oraz kompleksowe powtórzenie gramatyki i słownictwa.

Zajęcia odbywają się 1xtyg/90min

Podręcznik wskazuje lektor

Dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy również kursy certyfikatowe i egzaminacyjne (zachęcamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie TellMore lub kontaktu telefonicznego 506-518-956

Na co czekasz?

Zapisz się już dziś!