10 prezentów, które daje TellMore swoim Kursantom

⦁ Gwarancja jakości zajęć – każda Twoja lekcja odbędzie się zgodnie z zaplanowanym scenariuszem, nic nie dzieje się przypadkowo, a każdy kurs ma do zrealizowania określony program metodyczny. Metodyk szkolny czuwa nad jakością zajęć. To daje efekty!

⦁ Konwersacje z hiszpańskim Native Speaker – jako jedyna szkoła w okolicy oferujemy zajęcia konwersacyjne z Native Speaker i w zasadzie już od poziomu A1+ można zacząć mówić w języku hiszpańskim, wyzbywając się barier w komunikacji i osłuchując się z pięknym brytyjskim akcentem.

⦁ Dostęp do bezpłatnych aplikacji edukacyjnych i najlepszych materiałów dydaktycznych – pracujemy na bazie licencjonowanych metod nauczania: Teddy Eddie, Savvy Ed i programów metodycznych z różnych wydawnictw, gdzie oprócz pięknie wydanych podręczników kursanci otrzymują dostęp do platform edukacyjnych, które wzmacniają materiał poznany podczas zajęć. Dzięki temu mamy pewność że nie tylko nauczamy języków obcych ale przede wszystkim rozwijamy kompetencje XXIw.

⦁ Dziennik elektroniczny – łatwy dostęp do monitorowania zajęć, zarówno realizacji programu, do ocen Kursanta, jak i do bieżących materiałów i opinii semestralnych czy końcoworocznych. Za pośrednictwem dziennika elektronicznego Rodzice mogą mieć na bieżąco kontakt z Lektorem prowadzącym zajęcia dzieci a także Kursanci mogą połączyć się na lekcję online (w przypadku nieobecności na zajęciach stacjonarnych – możliwe sa zajęcia hybrydowe – grupa stacjonarnie a Kursant online)

⦁ Bezpłatne wydarzenia tematyczne – regularnie organizujemy warsztaty tematyczne dla dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Takie spotkania zawsze cieszą się ogromnym zainteresowanie – bo w gronie znajomych czy przyjaciół, w milej i swobodnej atmosferze, można swobodnie porozmawiać w języku angielskim. Zasadą naszą jest, że warsztaty tematyczne np. Christmas czy Halloween są bezpłatne dla naszych kursantów a dla osób dorosłych organizujemy Pub Quiz lub inne okazjonalne wydarzenia językowe.

⦁ Pakiet startowy dla każdego kursanta – wyposażamy naszych uczniów w atrakcyjny pakiet startowy: materiały dydaktyczne, zeszyt, ołówek – nasi kursanci nie musza się martwić o wyposażenie ucznia

⦁ Gwarancja zdanych egzaminów maturalnych, ósmoklasistów również egzaminów Cambridge – współpracujemy z Clan City Gliwice w zakresie przygotowania do egzaminów: FCE, CAE, KET, PET, YLE. Zanim nasi Kursanci podejdą do egzaminu właściwego, kilkukrotnie zdają egzamin wewnętrzny próbny, aby ostatecznie odnieść sukces na egzaminie finalnym.

⦁ Nasza odpowiedzialność za sukcesy naszych Kursantów – wiemy jak uczyć żebyś osiągnął najlepsze efekty, w miłej atmosferze, z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi w zakresie psycho-edukacji takich jak pozytywna dyscyplina czy nauczanie multisensoryczne. Bierzemy odpowiedzialność za uzyskanie oczekiwanych efektów na każdym poziomie nauki od maluszka do osoby dorosłej.

⦁ Indywidualne podejście do każdego Kursanta – do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie i dobieramy program nauczania tak, aby dawał najlepsze efekty i nie stał się nudny i sztywny jak w zwykłych szkołach. Chcemy aby każdy nasz Kursant chłonął wiedzę jak gąbka, a można to zrobić poprzez stosowanie nowoczesnych metod, narzędzi i programów – dlatego my stawiamy na innowacyjne podejście do nauczania.

⦁ Nowocześnie wyposażonych, 14 wygodnych salek lekcyjnych – w dwóch lokalizacjach, z sekretariatem szkoły i poczekalnią dla Rodziców lub Opiekunów a co najważniejsze – doskonałe wyposażenie salek lekcyjnych w nowoczesny sprzęt techniczny typu – to wszystko zachęca Kursantów do aktywnej nauki

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, która szkoła językowa jest najlepsza lub masz dylemat – szkoła językowa czy korepetycje domowe, przyjdź do nas na lekcje próbną a przekonasz się co do naszej jakości
Kliknij w poniższy link aby zapisać się na bezpłatną lekcje próbną:

Bezpłatna lekcja pokazowa